Yangtze saules, dibināta 1994. gadā ir sniegusi vairāk nekā 1.5GW saules fotoelementu paneļus un miljoniem vienību baterijas, saules lādētāju kontrolieriem un saules invertori. Mūsu mērķis ir izstrādāt, ražot un sniegt drošu un rentablu saules enerģijas risinājumus katrā stūrī pasaulē.

Yangtze saules ir koncentrējoties uz produktu izstrādes, ražošanas, sistēmu integrācijas, pārdošanas un servisa atjaunojamās enerģijas uzņēmums. Produkti ietver Poly kristāliskā PV paneli, Mono kristāliskā PV panelis, vārstu regulē Lead Acid (VRLA) akumulatoru, saules uzlādes kontrolieris, saules invertoru, savukārt atslēgas pabeigt Off režģis un režģa par saules sistēmu.

Mūsu saules PV modulis factory aptver 90.000 Square metrus, ir vairāk nekā 750 darbinieku. Ar uzsvaru liekot uz vadību, pētniecība un attīstība, Yangtze saules nepārtraukti ražo vismodernākos produktus. Moduļus, kas svārstās no 5W ~ 330W, un tos apstiprina TUV, UL, CE, IEC61215, IEC61730, CSA, CEC, JET. Saules paneļu ražošanas jauda sasniegusi 320MW 2015.

Mūsu baterija ražotne aptver 80.000 Square metrus, ir vairāk nekā 700 darbinieku. Ko Yangtze saules baterijas iekļaut 2V & 12V VRLA AGM tipa, VRLA GĒLA tipa, OPzS un OPzV tipa, kuru var piemērot saules elektrostacija uzglabāšanas, vēja enerģijas uzglabāšana, telekomunikāciju, UPS, ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas, avārijas apgaismojums utt. Akumulatora jauda ir sasniedzis 1 miljonu vienību 2015. gadā.

Mūsu saules uzlādes kontrolieri un invertoru factory aptver 11.000 Square metrus, ir vairāk nekā 150 darbinieku. Maksas kontrolieriem un pārveidotāji, ko Yangtze saules ietver PWM kontrolieris, MPPT kontrolieris, tīri sinusa vilni invertora. Visu veidu invertoriem un kontrolieriem ir apstiprinājusi CE, UL. Produkti ir eksportēti uz vairāk 80 dažādās valstīs.

Yangtze saules piedāvā arī savukārt atslēgas integrācijas sistēma, kas ietver saules, LED apgaismojums, enerģijas produktiem. Mums ir uzstādītas un ieguldīja gan vairāki solidāri un atsevišķi Ķīnā un ārzemēs.

Uzņēmums stingri ievēro ISO9001 kvalitātes nodrošināšanas sistēmas. Līdz šim Yangtze saules lielā mērā aptvēra ražošanas līnijas automatizācijas ar importētajiem papildu iekārtas un tehnoloģijas no Vācijas, ASV un Japānā. Turam stingru kontroli par ienākošo pārbaudes, ražošanas procesa, gatavās produkcijas pārbaudes. Visi produkti ir sertificēti TUV IEC(Germany), UL(America), JET (Japāna), CSA (Kanāda), CEC (Austrālija) un CE. Ar izcilu kvalitāti un labu reputāciju, Yangtze saules paneļu un akumulatora izvesti vairāk 120 dažādās valstīs visā pasaulē, jo īpaši Amerikā, Vācijā, Lielbritānijā, Japānā.

Yangtze saules turpinās ieviest jauninājumus un uzlabot tās atjaunojamās enerģijas produktu portfeli, lai palīdzētu izveidot tīrāku un gaišāku nākotni pasaulē.