Saules paneļa sastāvs un dažādas funkcijas:

Saules paneļa sastāvs un dažādas funkcijas:

(1) Rūdīts stikls: tā uzdevums ir aizsargāt galveno enerģijas ražošanas ķermeni (piemēram, akumulatora elementu). Gaismas caurlaidības izvēle ir nepieciešama:

1. Gaismas caurlaidība ir augsta (parasti 91% vai vairāk); 2 ultrabalta rūdīšana.

(2) EVA: izmanto, lai savienotu fiksētu stiklu un enerģijas ražošanas ķermeni (šūnas), pārredzamā EVA materiāla priekšrocības un trūkumi tieši ietekmē komponenta dzīvi, EVA iedarbība uz gaisu ir viegli novecojoša un dzeltena, tādējādi ietekmējot gaismu sastāvdaļas ātruma pārraide, tādējādi ietekmējot komponentu elektroenerģijas ražošanas kvalitāti. Papildus pašas EVA kvalitātei arī sastāvdaļu ražotāju laminēšanas process ir ļoti liels. Piemēram, ja EVA adhēzija nav līdzīga standartam, EVA un rūdīts stikls, un pamatplaknes spēks nav pietiekami spēcīgs, tas radīs EVA. Priekšlaicīga novecošanās ietekmē sastāvdaļu dzīvi.

(3) Cell: Galvenā funkcija ir elektroenerģijas ražošana. Galvenā elektroenerģijas ražošanas tirgus galvenais virziens ir kristālisks silīcija saules baterijas un plānslāņa saules baterijas, kurām abām ir savas priekšrocības un trūkumi.

Kristāliska silīcija saules baterijas, iekārtu izmaksas ir relatīvi zemas, bet akumulatora patēriņš un izmaksas ir augstas, taču fotoelektriska konversijas efektivitāte ir arī augsta, jo ir izdevīgāk ražot elektroenerģiju āra saules gaismā.

Plākšņu saules baterijas ir salīdzinoši augstas aprīkojuma izmaksas, taču to patēriņš un akumulatora izmaksas ir zemas, bet fotoreaktora efektivitāte ir puse no kristālisko silīcija šūnu puses, bet zemas gaismas ietekme ir ļoti laba un tās var saražot elektroenerģiju zem parasts apgaismojums, piemēram, kalkulatori. Par saules bateriju.

(4) backplane: loma, blīvējums, izolācija, ūdens necaurlaidīgs. Parasti izmantotajiem TPT, TPE un citiem materiāliem jābūt izturīgiem pret novecošanos, lielākajai daļai komponentu ražotāju ir tiesības uz 25 gadiem, rūdīts stikls, alumīnija sakausējums parasti nav problēmu, galvenais ir izpildīt prasības ar aizmugurējo plakni un silikonu.

(5) Alumīnija sakausējums: aizsargājošie lamināti, kuriem ir īpaša nozīme hermetizēšanā un atbalstīšanā.

(6) Sadales kārba: aizsargā visu enerģijas ražošanas sistēmu un darbojas kā strāvas padeves stacija. Ja moduļa īssavienojuma sadales kārba automātiski atvieno īsslēguma akumulatora strāvu, vissvarīgākais faktors, kas novērš visas sistēmas sadales kārbas sadedzināšanu, ir diodes izvēle. Dažādu veidu šūnas, attiecīgais diode nav vienāds.

(7) Silikons: blīvēšanas funkcija, ko izmanto sastāvdaļu un alumīnija sakausējumu rāmju blīvēšanai, sastāvdaļu un sadalņu kārbu savienojumam. Daži uzņēmumi izmanto vienkāršu lentu, putuplastu, kas aizstāj silikonu, parasti izmanto silikonu valstī. ērts, viegli lietojams, un izmaksas ir zemas.

Jandzi Solar Power Co Ltd

E-pasts: info@yangtze-solar.com
Tālr .: 0086-188 5826 1705

Fakss: 0086-551-64437729

Web: www.yangtze-power.com

Pievienot: Nr.72 Shufeng Road, Shushan, Heifei, Anhui PR Ķīnā

Nr.3, Huaxing Road, Jintan, Jiangsu PR Ķīnā