Kādi ir litija baterijas materiāliem

Kādi ir litija baterijas materiāliem?

Anoda materiāla oglekļa

Negatīva elektroda materiālu, kas praktiski izmantotaslitija jonu baterijaspamatā ir oglekļa materiāli, piemēram, mākslīgo grafītu, dabiski grafīta, mesocarbon microbeads, naftas koksu, oglekļa šķiedras, pirolīzes sveķi oglekļa un tamlīdzīgi.

Alvas balstītu anoda materiāla

Alvas balstītu anoda materiālu var iedalīt alvas oksīdi un alvas balstītu kompozītu oksīdu. Oksīda atsaucas uz oksīda dažādu valences metāla kārbās. Nav ne komerciālos produktos.

nitrīdu

Pastāv arī bez komerciālos produktos.

Sakausējums

Ieskaitot alvas balstītu sakausējumi, pamatojoties uz silīcija sakausējumu, bismuta balstītu sakausējumi, pamatojoties uz alumīnija sakausējumu, bismuta balstītu sakausējumi, pamatojoties magnija sakausējumi un citiem sakausējumiem, nav ne komerciālos produktos.

Nano

Oglekļa nanocaurules, nano sakausējumu materiāliem.

Nano oksīds

Šobrīd saskaņā ar jaunāko attīstību tirgus attīstības litija akumulatoru jaunu enerģētikas nozarē 2009. gadā, daudzi uzņēmumi ir sākuši izmantot nano titāna oksīda un silīcija oksīds nano pievienošana tradicionālās grafīts, alvas oksīds un oglekļa nanocaurules kas ievērojami uzlabot litija baterijas uzlāde. Novadīšana un uzlādēšanas un izlādēšanas skaits summa.

Yangtze saules enerģijas co., Ltd

E-pasts:info@Yangtze-Solar.com

Tālrunis: 0086-188 5826 1705

Faksa Nr.: 0086-551-64437729