Kāda ir saules paneļu klasifikācija

Kāda ir saules paneļu klasifikācija

Monokristāliski saules paneļi

Monokristālisko silīcija saules bateriju fotoreaktora efektivitāte ir aptuveni 15%, bet visaugstākais - 24%. Šī ir visaugstākā fotoelektriskā konversijas efektivitāte starp visiem saules paneļu veidiem, taču ražošanas izmaksas ir tik lielas, ka to nevar plaši un plaši izmantot. Tā kā monokristāliskais silīcijs parasti ir iepakots ar rūdītu stiklu un ūdensizturīgu sveķu, tas ir izturīgs un izturīgs, ar tipisku dzīvi līdz 15 gadiem un līdz 25 gadiem.

Polikristāliski saules paneļi

Polikristālisko silīcija saules bateriju ražošanas process ir līdzīgs monokristālisko silīcija saules bateriju paneļiem, bet polikristālisko silīcija saules bateriju fotoreaktora efektivitāte tiek samazināta par aptuveni 12% (Sharp saraksta efektivitāte 2004. gada 1. jūlijā bija 14,8 Pasaulē augstākās efektivitātes polisilikona saules paneļi). No ražošanas izmaksu aspekta tā ir lētāka nekā monokristāliskā silīcija saules paneļi, materiāls ir vienkārši izgatavojams, enerģijas patēriņš tiek saglabāts, un kopējās ražošanas izmaksas ir zemas, tāpēc tas ir ievērojami attīstīts. Turklāt polisilīcija saules paneļu kalpošanas laiks ir īsāks nekā monokristāliskā silīcija saules paneļu kalpošanas laiks. Runājot par izmaksu efektivitāti, monokristālu silikona saules paneļi ir nedaudz labāki.

Amorfiskie silikona saules paneļi

Amorfisks silīcija solārais panelis ir jauna tipa plāna kārta saules paneļa, kas parādījās 1976. gadā. Tas pilnīgi atšķiras no monokristālu un polisilīcija saules paneļu ražošanas paņēmieniem, process ir ievērojami vienkāršots, silikona materiāls patērēts mazāk, jaudas patēriņš ir zemāka, un tās galvenā priekšrocība ir tā, ka tā var saražot elektroenerģiju vājā apgaismojumā. Tomēr amorfā silīcija saules paneļu galvenā problēma ir tāda, ka fotoulektroniskās pārveides efektivitāte ir zema, starptautiskais uzlabotais līmenis ir aptuveni 10%, un tas nav pietiekami stabils. Ar laika pagarinājumu tā konversijas efektivitāte tiek vājināta.

Daudzkomponentu saules paneļi

Daudzkomponentu saules bateriju paneļi attiecas uz saules paneļiem, kas nav izgatavoti no viena elementa pusvadītāju materiāliem. Dažādās valstīs ir daudz pētījumu veidu un vairums no tām vēl nav industrializēti. Galvenokārt ir šādi veidi:

a) kadmija sulfīda saules paneļi

b) GaAs saules paneļi

c) vara indija selēna saules paneļi

Jandzi Solar Power Co Ltd

E-pasts: info@yangtze-solar.com
Tālr .: 0086-188 5826 1705

Fakss: 0086-551-64437729

Web: www.yangtze-power.com

Pievienot: Nr.72 Shufeng Road, Shushan, Heifei, Anhui PR Ķīnā

Nr.3, Huaxing Road, Jintan, Jiangsu PR Ķīnā