Kāda ir saules kontroliera loma?

Kāda ir saules kontroliera loma?

Saules lādēšanas un izlādes vadības ierīces visbūtiskākā funkcija ir akumulatora sprieguma kontrole un ķēdes atvēršana. Turklāt, ja akumulatora spriegums paaugstinās līdz noteiktam līmenim, akumulators tiek apturēts. Kontrolierīces vecā versija mehāniski aizpilda vadības ķēdes atvēršanu vai aizvēršanu, apstādinot vai palaižot akumulatoru pie barošanas avota.

Kontrolieri tiek izmantoti lielākajā daļā fotogalvanisko sistēmu, lai aizsargātu akumulatoru no pārlādēšanas vai pārmērīgas uzlādes. Pārlādēšana var akumulatorā iztvaikot elektrolītu, izraisot darbības traucējumus un pārāk izlādējot akumulatoru, var izraisīt akumulatora priekšlaicīgu kļūmi. Pārmaksa un pārmērīga uzlāde var sabojāt kravu. Tādēļ kontrolieris ir viens no fotogalvaniskās enerģijas ražošanas sistēmas galvenajiem komponentiem un balansēšanas sistēmas BOS (sistēmas bilance) galvenā sastāvdaļa.


Vienkārši sakot, saules kontrolieru lomu var iedalīt:

1, jaudas regulēšanas funkcija;

2, sakaru funkcija: 1 vienkārša indikācijas funkcija 2 protokola sakaru funkcijas, piemēram, RS485 Ethernet, bezvadu un citas fona vadības formas;

3, perfekta aizsardzības funkcija: elektriskā aizsardzība pretējs savienojums, īssavienojums, strāva utt.

Jandzi Solar Power Co Ltd

E-pasts: info@yangtze-solar.com

Tālr .: 0086-188 5826 1705

Fakss: 0086-551-64437729

Pievienot: Nr.72 Shufeng Road, Shushan, Heifei, Anhui PR Ķīnā

Nr.3, Huaxing Road, Jintan, Jiangsu PR Ķīnā