Cēloņi un risinājumi par saules paneļiem karstā vietas problēmas.

Praktisko pielietojumu, saules šūnas parasti ir savienotas sērijās vai paralēli plurālisma akumulatoru moduļus, lai iegūtu nepieciešamo sprieguma vai pašreizējo. Lai sasniegtu augstāku Fotoelektrisks konversijas efektivitāti, katras šūnas saules paneļu montāža jābūt līdzīgām raksturīgajām iezīmēm. Lietošanas laikā, viens vai grupa, baterijas var nesaskanēt ar, piemēram, plaisas, iekšējā savienojuma kļūme vai ēnojumu, kas var izraisīt īpašības ir pretrunā ar visu.
Noteiktos apstākļos iekrāsotajā saules paneļu montāža sērijas filiālē tiks izmantots kā slodzi izkliedēt enerģiju rada citu apspīdēja saules paneļu montāžas. Ēnota saules paneļu montāža būs sakarst šajā brīdī, kas ir karstā vietas efekts. Šis efekts var nopietni sabojāt saules paneļiem.

Papildus ir nopietna ietekme uz dzīves saules paneļu montāža, karstvietas efektu var ierakstīt arī saules paneļu montāža un pat izraisīt ugunsgrēku.
Kopumā tiek uzskatīts, ka tad, kad saules paneļu fotoelementu modulis temperatūra ir 30 ° C normālas darbības laikā un vietējo temperatūra ir augstāka nekā 6,5 ° C apkārtējā temperatūra, saules paneļu montāža tiek uzskatīts par karstu vietas reģionā. Tomēr tas nav absolūts, jo karstā vietas noteikšanas tiks ietekmē tādi faktori kā izstarojums, komponentu izejas jauda, apkārtējās vides temperatūras un komponentu darba temperatūru un karstā vietas veidošanās.  Tāpēc labāk izmantot siltuma uztvērēju attēla noteikt karstā vietas efekts. Iepriekšminēto datu analīzei var tikt mainīta.
Vispār, saules paneļi, kas izmantots katra saules paneļu montāža ir būtībā identiski elektriskās īpašības, citādi tā saukto karstā vietas efekts ražos baterijas (problēmu baterijas), kas ir sliktā snieguma elektriskās vai tiek bloķēti. Oklūzija galvenokārt izraisīja nepamatotu dizaina vai nelaikā ekspluatāciju un apkopi un akumulatoru problēmu cēlonis ir dažādas. Galvenais iemesls ir sliktākas silikona materiālu, kas izraisa pašu akumulatoru defekti, malu īssavienojuma akumulatoru ražošanas daļēja īssavienojuma režģa līnijas, nepietiekami vai pārmērīgi lieli saķepināšanas grādu, uc, kas izraisīs karstajiem punktiem . Papildus pārbaudes procesu, pērkot komponenti, vislabāk zināt moduļa avota vai pat silīcija avotu.