Fotoelementu + rūpniecības stāvoklis ir lielisks.

Iemesls, kādēļ PV + nozare ir nepārtraukti optimistiski no vienas puses, ir spēcīgs atbalsts nacionālo politiku, un no otras puses, tā ir acīmredzamas priekšrocības.


Palielinot uzņēmuma ienākuma un mazinātu apgrūtinājumu nodibināšanas; ražošanas uzņēmuma jumts ir tik nenozīmīgs, kā vairāki simti kvadrātmetru un desmitiem tūkstošu kvadrātmetru. Pēc instalēšanas fotoelementu, rūpniecisko un komerciālo jumta, šie liela mēroga gaidīšanas vietās kļuvuši vērtīgus resursus, revitalizing uzņēmums. Pamatlīdzekļus var ne tikai ietaupīt elektroenerģiju, bet arī elektroenerģijas pārpalikuma var pārdot tiešsaistē. Tiek lēsts, ka, neņemot vērā finansēšanas izmaksas, 20,000 kvadrātmetru jumtu, piemēram instalēšanas 2 MW fotoelementu elektrostacija, aprēķina ieguldījumu izmaksās 5 juaņa per watt, ar kopējās investīcijas 10 miljonu juaņu. Ja ikgadējā elektroenerģijas ražošanā ir 2,1 miljoni kWh un uzņēmums ir liels īpatsvars pašpietiekamību, investīcijas var atjaunot sešu vai septiņu gadu laikā.


Fotoelementu enerģijas ražošana ir tīras enerģijas avots. Instalāciju var uzlabot tēlu sabiedrībā; īpaši tādās nozīmīgās rūpniecības nozarēs kā ķīmijas, celtniecības materiāli, tērauda, krāsaino metālu, papīrs, elektrība, aviācijas, utt. Uzstādot fotoelementu elektrostacijas uz jumta ne tikai palīdz samazināt oglekļa emisijas, bet arī ražot elektroenerģiju. Naudu, lai nopirktu oglekļa emisiju objektīvi veicināt uzņēmuma tālāku izaugsmi.


Tomēr, jumtiem, uzstādīt saules bateriju izmantošanu ir arī noteiktus riskus. Īpašuma tiesības atsevišķām īpašuma tiesību ir skaidrs. Parasti nav īpašuma tiesību problēmu. Investīciju riska un būvniecības uzņēmumu, paši būs daudz mazāka. Tomēr, ja ražošanas uzņēmuma jumta tiek izīrēts, uzstādīt saules fotoelementu, risks pastāv. Piemēram, fotoelementu spēkstacijas lielā mērā ieguldīti un 25 gadu ekspluatācijas laikā. Power station 25 gadu laikā uzņēmumu var bankrotēt. Turklāt mājas ir ieķīlāju pirms uzstādīšanas, parādus beidzies un mājas ir izmantojuši cilvēki, pirms viņi tiek izīrēts. Revīzijas palātas konfiskāciju likumā ir riska faktors. Salīdzinoši runājot, valstij piederoši uzņēmumi, jumti kotētajiem uzņēmumiem un ārvalstu kompānijām ir priekšroka jo spēcīga spēja pretoties riskus un notīriet īpašuma tiesības.


Pēdējos gados valsts ir enerģiski atbalstīja fotoelementu rūpniecības un ieviesa virkni saistītu normalities, norādot attīstības virzienā fotoelementu nabadzības mazināšanu un fotoelementu pensiju. Kā neizsmeļams avots no zaļās enerģijas, saules fotoelementu enerģijas ražošana ir kļuvis jauns mīļākais visās dzīves jomās, un tas ir devis iespēju inovatīvu uz nabadzības mazināšanu, lauku rajonos. Tas ir arī nabadzības mazināšanu un vecuma atbalstu, ko valsts stingri atbalsta jaunu modeli.


Fotoelementu enerģijas ģenerēšanas sistēmas programmu ir izstrādājusi nepārtraukti no agrākā zemes spēkstacija fotoelementu ūdens virsmas fotoelementu lauksaimniecība, fotoelementu mežsaimniecības, fotoelementu zvejniecības, fotoelementu, kalnrūpniecība, fotoelementu jumta, fotoelementu sienu virsmas fotoelementu aizkaru sienas, fotoelementu carport un citus pieteikuma veidlapas. Fotoelementu enerģijas ražošana ir sadūrusies ar lielu skaitu dzirksteles visās dzīves jomās. Var teikt, ka fotoelementu enerģijas ražošana ir dārgums, un visās dzīves jomās ir obligāti!


Valsts atbalsts jaunu enerģētikas nozarē, it īpaši vispārējo virzību fotoelementu nozares, nav mainījies. Tikai pēc tam, kad straujais iekšzemes tirgū pēdējos gados, koriģēja subsīdiju un mēroga kontroles politiku, bet fotoelementu tirgus nākotni vēl joprojām ir ļoti vērts gaida.