Kas ir saules kontrolieris

Kas ir saules kontrolieris

Uzsaules kontrolierissauc par saules uzlādēšanas un izlādēšanas kontrolieris. Tas tiek izmantots saules enerģijas sistēmas, lai kontrolētu daudzkanālu saules šūnas masīva uzlādēt akumulatoru un bateriju saules invertora slodzes strāvas piegādes. Tā regulē un kontrolē akumulatora uzlādes un izkraušanas nosacījumiem un kontrolē saules bateriju modulis un kravas saskaņā ar enerģijas pieprasījumu no slodzes, kas ir galvenā kontroles daļa no visa fotoelementu enerģijas akumulatoru jauda piegādes sistēmu.

Saules kontroles sistēmu veido saules paneļi, baterijas, kontrolieriem un slodzes.

Uzsaules kontrolierisierīci izmanto, lai kontrolētu fotoelementu panelis uzlādējiet akumulatoru un sniegt slodzes vadības strāvu sprieguma jutīgas ierīces. Tā regulē un kontrolē akumulatora uzlādes un izkraušanas nosacījumiem un kontrolē saules bateriju modulis un kravas saskaņā ar enerģijas pieprasījumu no slodzes, kas ir galvenā kontroles daļa no visa fotoelementu enerģijas akumulatoru jauda piegādes sistēmu. [1] tā ir paredzēta enerģijas apgādes sistēmas saziņas vai uzraudzības iekārtu attālos rajonos. Kontrolieris maksas kontroles un slodzes vadības spriegums ir pilnībā pielāgojams un parādītu akumulatora spriegums, slodzes spriegumu, saules masīvs sprieguma, uzlādes strāvas un strāva slodzes. [2]

Gandrīz visas saules enerģijas sistēmas, kuras darbina akumulatori ir lielā nelaimē, saules maksas un novadīšanas kontrolieris. Saules uzlādēšanas un izlādēšanas vadības uzdevums ir regulēt piegādāti no saules panelis akumulatora jaudu. Battery pārsniegums, vismaz ievērojami samazināta akumulatora darbības laiku, no sliktākajiem bojājumiem ar akumulatoru, līdz tas nedarbojas pareizi. [3]

Uzsaules kontrolierisizmanto ātrgaitas CPU mikroprocesora un augstas precizitātes A / d analogs-ciparu pārveidotāju. Tas ir Mikrodatora datu iegūšanu un uzraudzības kontroles sistēmu. To var ātri un precīzi apkopot PV sistēmas pašreizējo darba statusu, jāsaņem darba informācija PV stacijā, jebkurā brīdī un uzkrāt PV stacijā sīkāk, kas nodrošina precīzu novērtēšanu racionalitātes vēsturiskajiem datiem PV sistēmas projektēšanas un kvalitātes sistēmas sastāvdaļu ticamību. Pilnu dienu. Turklāt saules kontrolieris ir seriālais sakaru datu pārraides funkcija, kas var centralizēti pārvaldīt un attālināti kontrolēt vairākas PV sistēmas apakšstacijas.

Saules kontrolieri parasti ir sešu līmeņu nominālais spriegums: 12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 600V.

Pašlaik vadības attīstās virzienā vairāku funkciju un ir tendence integrēt parasto kontroles daļa, invertoru un uzraudzības sistēma.

Yangtze saules enerģijas co., Ltd

E-pasts:info@Yangtze-Solar.com

Faksa Nr.: 0086-551-64437729

Pievienot: No.72 Shufeng Road, Shushan, Heifei, Anhui PR China

No. 3, Huaxing Road, Jintan, Jiangsu PR China