Kas ir polikristāliskie saules paneļi

Polikristāliskie saules paneļi sastāv no polikristāliskiem silīcija saules paneļiem ar augstu efektivitāti, zemu rūdītu stiklu ar EVA plēvi un gaišo zelta pārklājumu. To var izmantot saules ielu lampā, saules zāliena lampā, saules enerģijas ražošanas sistēmā, komunikācijā, kosmosā un citos veidos. Polikristāliskais silīcijs ir bagāts ar monolītiem.


Kristālisko daļiņu agregāti sastāv no dažādiem atsevišķiem komponentiem, kas izvietoti dažādos virzienos. Tas tiek sacietēts, kausējot un liejot sekundāro vienkristālu silīcija un metalurģiskā silīcija atkritumus. Tās izgatavošana ir vienkārša un tās izmaksas ir zemas. Parasti polikristālisko silīcija saules bateriju fotoelektriskā konversijas efektivitāte ir aptuveni 18%.

Izejvielu īpašības:

Akumulators: augstas efektivitātes (vairāk nekā 18%) vienkristālu silīcija saules bateriju paketes tiek izmantotas, lai nodrošinātu pietiekamu saules bateriju enerģijas ražošanu.

Stikls: zems dzelzs rūdītais stikls (pazīstams arī kā balts stikls) ar biezumu 3,2 mm ir caurlaidība, kas ir lielāka par 91% saules elementu spektrālās atbildes viļņa garuma diapazonā (320-1100 nm), un augsts atstarošanas koeficients. infrasarkanā gaisma ir lielāka par 1200 nm. Vienlaikus stikls var izturēt saules ultravioleto staru starojumu, un caurlaidība nemazinās.

EVA: Augstas kvalitātes EVA plēve ar anti-ultravioleto, antioksidantu un pretizžūšanas līdzekļa biezumu 0,78 mm tiek izmantota kā saules baterijas un savienotāja starp stiklu un TPT hermētiķi. Tam piemīt augsta caurlaidība un anti-novecošanās spēja.

TPT: saules baterijas aizmugurējais vāks - fluoroplastiskā plēve ir balta, kas atspoguļo saules gaismu, tāpēc moduļa efektivitāte ir nedaudz uzlabojusies. Augstas infrasarkanās emisijas dēļ tas var arī samazināt moduļa darba temperatūru, kas arī palīdz uzlabot moduļa efektivitāti. Protams, šī fluoroplastiskā plēve vispirms atbilst pamatprasībām attiecībā uz izturību pret izturību pret koroziju un gaisa caurlaidību, ko prasa saules bateriju iepakojuma materiāli.

Rāmis: izmantotajam alumīnija sakausējuma rāmim ir augsta izturība un izturība pret mehānismu. Tā ir arī vērtīgākā mājsaimniecības saules enerģijas ražošanas daļa.

Polikristālisko saules bateriju izejas jauda tiek stingri kontrolēta pie (+ 3%), lai nodrošinātu, ka katrs konteiners ir pozitīva pielaide. Tās sastāvdaļas pārbauda starptautiski atzītas laboratorijas, lai nodrošinātu izejas pielaides precizitāti. Sastāvdaļu ražošanas procesā tiek izmantota progresīva bezskrūvju iekšējā leņķa atslēgas savienojuma tehnoloģija, kas ir cieši noslēgta un ar augstu mehānisko izturību. Augstas caurlaidības rūdīta stikla iepakojums un hermētisks ūdensnecaurlaidīgs savienojuma kārbas tiek izmantotas, lai nodrošinātu komponentu drošību un nodrošinātu, ka šo fotoelementu izejas jauda ir vairāk nekā 90% 10 gadu ekspluatācijas laikā un vairāk nekā 80% 25 gadu ekspluatācijas laikā. Polikristālisko saules paneļu iepakojuma un elektroinstalācijas kastes atbilst lauka lietošanas prasībām, un aizsardzības līmenis sasniedz IP65. Komponents var izturēt vēja spiedienu līdz 2400 Pa, 120 km / h vēja ātrumu, un sastāvdaļas izturība var izturēt vispārēju vēja, smilšu, krusa un sniega spiedienu.

Jandzi saules enerģijas co., Ltd.

E-pasts: info@yangtze-solar.com
Kas ir App: 0086-188 5826 1705

Tālrunis: 0086-173 3300 5102

Wechat: 188 5826 1705

Tīmekļa vietne: www.yangtze-power.com

Pievienot: No.231 Shufeng Road, Shushan, Heifei, Anhui PR China

Nr.29, Xinzhou Road, Yongkang, Zhejiang PR China