Kas ir saules invertora funkcija?

Frekvences pārveidotājam ir ne tikai tiešās maiņstrāvas pārveidošanas funkcija, bet arī funkcija, kas maksimāli ierobežo saules baterijas funkciju un sistēmas defektu uzturēšanas funkciju. Tas darbojas uz aktīvas darbības un izslēgšanas funkciju, maksimālās jaudas izsekošanas kontroles funkciju, anti-neatkarīgu darbības funkciju (tīklam pieslēgtajai sistēmai), aktīvās sprieguma regulēšanas funkciju (tīklam pieslēgtajai sistēmai), līdzstrāvas noteikšanas funkciju (tīklam pieslēgtai sistēmai) ), Līdzstrāvas iezemēšanas noteikšanas funkcija (tīklam pieslēgtām sistēmām). Šeit ir īss ievads aktīvajām un izslēgšanas funkcijām un maksimālajai jaudas izsekošanas kontrolei.


1. Aktīvās darbības un izslēgšanas funkcija: Pēc rīta saullēkta saules starojuma intensitāte tiek pakāpeniski nostiprināta, kā arī palielinās saules baterijas jauda. Kad ir sasniegts invertora uzdevumā pieprasītā izejas jauda, invertors sāk darboties aktīvi. Pēc darbības uzsākšanas invertors visu laiku aplūkos saules baterijas moduļa izeju, un tikai tad, ja saules baterijas moduļa izejas jauda ir lielāka par invertora uzdevumam nepieciešamo izejas jaudu, invertors turpinās darboties ; Pārveidotājs var darboties arī lietainās dienās. Ja saules baterijas moduļa jauda kļūst mazāka un invertora izeja ir 0, invertors veido gaidīšanas režīmu.


2. Maksimālā jaudas izsekošanas kontroles funkcija: Saules baterijas moduļa izejas jauda tiek mainīta atbilstoši saules starojuma intensitātei un paša saules baterijas moduļa temperatūrai (mikroshēmas temperatūrai). Turklāt, tā kā saules baterijas modulim piemīt raksturlielums, ka spriegums samazinās, palielinoties strāvai, ir optimāls uzdevuma punkts maksimālās jaudas iegūšanai. Saules starojuma intensitāte mainās, un acīmredzams labākais uzdevums arī mainās. Saistībā ar šīm izmaiņām saules baterijas moduļa uzdevuma punkts vienmēr ir maksimālajā jaudas punktā, un sistēma vienmēr iegūst maksimālo jaudu no saules baterijas moduļa. Šī kontrole ir maksimālā jaudas izsekošanas kontrole. Saules enerģijas sistēmu invertoru svarīgākā iezīme ir maksimālā jaudas punkta izsekošana (MPPT). .


Jandzi saules enerģijas co., Ltd.

E-pasts: info@yangtze-solar.com

Wechat: 188 5826 1705