Kāds ir saules paneļa enerģijas ražošanas princips?

Kāds ir saules paneļu enerģijas ražošanas princips?

Saule gaisma spīd uz pn savienojuma pusvadītāju, lai izveidotu jaunu cauruma elektronu pāri. Saskaņā ar pn krustojuma elektriskā lauka iedarbību caurumi pāri no n reģiona uz n reģionu, un elektroni plūst no n reģiona uz p reģionu. Pēc tam, kad ķēde ir ieslēgta, tiek veidota strāva. Šis ir fotoelementu saules baterijas darba princips.

saules enerģijas ražošana

Saules enerģijas ražošana Ir divas saules paneļu enerģijas ražošanas metodes. Viena no tām ir gaismas siltumenerģijas pārveidošanas metode, bet otra - tiešās konversijas gaismas un elektrības metode.

(1) Gaismas siltuma un elektroenerģijas pārveides metode rada elektroenerģiju, izmantojot saules starojuma radīto siltumenerģiju. Parasti saules kolektors pārveido absorbēto siltumenerģiju darbā esošā šķidruma tvaikos un pēc tam brauc turbīnas, lai radītu elektrību. Pirmais process ir foto termiskās konversijas process; pēdējais process ir termoelektriskā pārveidošanas process.

(2) Optiskā un elektriskā tiešā konversija ir fotoelektriskā efekta izmantošana, saules starojumu var tieši pārveidot par elektroenerģiju, pamata ierīces gaismas elektrības pārveidošana ir saules baterija. Saules baterija ir ierīce, kas saules enerģiju tieši pārvērš elektroenerģijā fotoelektriskās ietekmes dēļ. Tas ir pusvadītāju fotodiode. Kad saule spīd fotodiodā, fotodiods pārvērš saules gaismas enerģiju elektroenerģijā. Pašreizējais Ja daudzas baterijas ir pievienotas virknē vai paralēli, tās var kļūt par saules bateriju bloku ar relatīvi lielu izejas jaudu.

Jandzi Solar Power Co Ltd

E-pasts: info@yangtze-solar.com
Tālr .: 0086-188 5826 1705

Fakss: 0086-551-64437729

Web: www.yangtze-power.com

Pievienot: Nr.72 Shufeng Road, Shushan, Heifei, Anhui PR Ķīnā

Nr.3, Huaxing Road, Jintan, Jiangsu PR Ķīnā