Kāda ir nozīme saules kontrolieri

Kāda ir nozīme saules kontrolieri?

Visvienkāršākā saules uzlādēšanas un izlādēšanas vadības funkcija ir kontrolēt akumulatora spriegums un atvērtu iecirkņa. Turklāt, ja akumulatora spriegums sasniedz noteiktu līmeni, akumulators ir apturēts. Veco versiju vadības mehāniski pabeidz atvēršanas vai aizvēršanas vadības ķēdes, apturēšana vai sākot tiesības nogādāt akumulatora enerģijas avots.

Kontrolieru lielākā daļa fotoelementu sistēmas tiek izmantoti, lai aizsargātu akumulatoru no pārlādēšana vai overdischarging. Pārlādēšana var iztvaikot elektrolīta baterijas, rada nepareizu darbību, un pārāk baterijas izlādes var izraisīt priekšlaicīgu kļūme akumulatora. Slodze var sabojāt pārmaksu un overdischarge. Tādēļ, kontrolieris ir viens no fotoelementu enerģijas ražošanas sistēmas pamatkomponenti un galveno daļu balansēšanas sistēma BOS (līdzsvara sistēma).


Vienkārši izsakoties, lomu saules kontrolieri var iedalīt:

1. jaudas korekcijas funkcija;

2, komunikācijas funkcijas: 1 vienkāršas norādes funkcija 2 protokola komunikācijas funkcijas, piemēram, RS485 Ethernet, wireless un cita veida fona pārvaldību;

3, ideāls aizsardzības funkcija: elektriskās aizsardzības atsaukt savienojumu, īsslēguma gadījumu, ja vairāk nekā pašreizējais, utt.

Yangtze saules enerģijas co., Ltd

E-pasts:info@Yangtze-Solar.com
Kas ir App: 0086-188 5826 1705

Tālrunis: 0086-188 5826 1705

Faksa Nr.: 0086-551-64437729

Web:www.Yangtze-Power.com

Pievienot: No.72 Shufeng Road, Shushan, Heifei, Anhui PR China

No. 3, Huaxing Road, Jintan, Jiangsu PR China