Kas ir saules paneļu strukturālais sastāvs?

Kāda ir saules paneļu konstrukcijas struktūra?

1) rūdīta stikla funkcija ir aizsargāt galveno enerģijas ražošanas ķermeni (piemēram, akumulatora loksni). Gaismas caurlaidības izvēle ir nepieciešama. 1. Pārraides spēja ir augsta (parasti 91% vai vairāk); 2. Ultra-balta rūdīšana

2) EVA tiek izmantots, lai savienotu fiksētu rūdītā stikla un enerģijas ražošanas pamatfunkciju (piemēram, akumulatora loksni). Caurspīdīgā EVA materiāla kvalitāte tieši ietekmē komponenta dzīvi. EVA, kas pakļauta gaisam, ir pakļauta novecošanai un dzeltenai, tādējādi ietekmējot komponenta caurlaidību. Papildus pašas EVA kvalitātei arī detaļu ražotāju montāžas procesa ietekme ir arī ļoti liela, piemēram, EVA līme nav līdzīga standartam, EVA un rūdīts stikls, nepietiek ar atpakaļejošās kārtas savienošanas spēku, izraisīs EVA agrīna novecošana, kas ietekmē komponentu dzīvi.

3) Akumulatora galvenā funkcija ir elektroenerģijas ražošana. Galvenā elektroenerģijas ražošanas tirgus galvenais virziens ir kristāliska silīcija saules baterijas un plānās kārbas saules baterijas, no kurām abām ir priekšrocības un trūkumi. Kristāliska silīcija saules baterijas, iekārtu izmaksas ir relatīvi zemas, bet patēriņa un šūnas izmaksas ir augstas, taču fotoelektriska konversijas efektivitāte ir augsta, kas ir vairāk piemērota saules enerģijas ražošanai ārā; plānas plēves saules baterijas, relatīvi augstās iekārtas izmaksas, bet patēriņš un akumulators. Izmaksas ir ļoti zemas, bet fotoelektriskās pārveidošanas efektivitāte ir vairāk nekā puse no kristāliskā silīcija šūnas, bet zemas gaismas efekts ir ļoti labs, un tas var arī radīt elektroenerģiju ar parasto apgaismojumu, piemēram, kalkulatora saules baterijas.

4) EVA darbojas kā iepriekš, galvenokārt savienojot un iekapsulējot elektroenerģijas ražošanas galveno korpusu un mugurpusi

5) Aizmugurējā plāksnes funkcija, blīvējums, izolācija, ūdensnecaurlaidība (parasti TPT, TPE un citiem materiāliem jābūt izturīgiem pret novecošanos, lielāko komponentu ražotāji ir garantēti 25 gadus, rūdīta stikla, alumīnija sakausējuma parasti nav problēmu, atslēga ir aizmugurē un tas, vai silikagels var atbilst prasībām.)

6) Alumīnija sakausējuma aizsarglamamināts, kam ir īpaša nozīme hermetizācijā un atbalstā

7) Sadales kārba Aizsargā visu enerģijas ražošanas sistēmu un darbojas kā strāvas padeves stacija. Ja sastāvdaļa ir saīsināta, sadales kārba automātiski atvieno saīsinātu akumulatora strāvu, lai novērstu visas sistēmas izdegšanos. Vissvarīgākā sadales kārba ir diodu izvēle. Atbilstošie diodes atšķiras atkarībā no moduļa šūnu veida.

8) Silikona blīvēšanas funkcija, ko izmanto, lai noslēgtu saskarni starp montāžu un alumīnija sakausējuma rāmi, montāžu un sadales kārbu. Daži uzņēmumi silikagelu vietā izmanto divpusējas lentes un putas. Ķīnā parasti tiek izmantots silikons. Process ir vienkāršs, ērts, viegli lietojams, un izmaksas ir ļoti zemas.

Solar Power Co, Ltd.

E-pasts: info@yangtze-solar.com
Tālr .: 0086-188 5826 1705

Fakss: 0086-551-64437729

Pievienot: Nr.72 Shufeng Road, Shushan, Heifei, Anhui PR Ķīnā

Nr.3, Huaxing Road, Jintan, Jiangsu PR Ķīnā