Jandzi akumulators uzvarēja trīs lielas balvas CIES

Konferencē Sudžou, Ķīnā, veiksmīgi notika 2017. gada 24.-26. Aprīlī Septītā Ķīnas starptautiskā enerģijas uzglabāšanas konference (CIES), kurā piedalījās daudzas zinātniskās pētniecības iestādes un uzņēmumu vadošie līderi no vairāk nekā 20 valstīm, kā arī 1300 + vietējā auditorija.

Šajā konferencē Yangtze Battery, autoritatīvs un cienījams piegādātājs ar 26 gadu pieredzi jaunā enerģētikas jomā, tika apbalvots ar "2017. Gada Ķīnas ietekmīgākais uzņēmums enerģijas uzglabāšanas nozarē", "2017. Gada labākais sistēmas risinājumu piegādātājs enerģijas uzglabāšanas nozarē" un "2017 Ķīnas labākais enerģijas akumulatoru piegādātājs enerģijas uzglabāšanas nozarē" trīs balvas.

CIES_-10390583908.jpg


Konferences laikā ģenerāldirektora vietnieks Peter Wu ir izteicis galveno runu "izveidot BOT režīmu, veidot sadarbības platformu", viņš sacīja, ka vissvarīgākie enerģijas uzglabāšanas faktori ir sistēmas drošība, pilna cikla dzīves ekonomika un ilgstoša darba drošība, viņš arī norādīja, ka Jandzi baterija sniegs vairākus risinājumus, lai apmierinātu dažādus pieprasījumus atjaunojamā tirgū ar visaptverošu priekšrocību enerģijas uzglabāšanas risinājumiem un svina oglekļa, litija jonu akumulatoru tehnoloģija.